Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Świat jest teatrem, aktorami ludzie...

Uczniowie kl. II gimnazjum wzięli udział w zajęciach na temat: „Teatru i jego tajemnic” w sanockim BWA. W czasie teatralnej lekcji prowadzonej przez p. S. Woźniaka zrealizowanej w oparciu o unikalne materiały audiowizualne poznali: znaki teatralne, wykorzystywane technologie, różne rodzaje lalek, teatrów, również  te mniej znane (teatr czarny, tańca, światła, wodny, cieni, żywego planu, muzyczny itd.) oraz kulisy pracy aktora, animatora.

W czasie atrakcyjnych i bardzo ciekawych zajęć utrwali wiedzę o teatrze, przekonali się jak ważną rolę w życiu każdego człowieka może ta instytucja kulturalna odgrywać.

  • image001
  • image002
  • image006

Simple Image Gallery Extended