Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sukcesy w konkursach

Uczniowie kl.II gimnazjum wzięli udział w międzyszkolnym konkursie Wiedzy o życiu i działalności Ojca Świętego –Jan Paweł II-Polak, który odbył się w Tarnawie Dolnej.
W kategorii praca literacka Michał Grześ otrzymał III miejsce za pracę: „Ojczyzna jest darem i jednocześnie zadaniem”, natomiast Oliwia Mikołajek za pracę plastyczną w formie plakatu, w której pokazała polskość i patriotyzm papieża Jana Pawła II  otrzymała wyróżnienie. Konkurs został zorganizowany pod patronatem CDN Sanok, Burmistrza Zagórza, Dyrekcji  i Rady Rodziców Gimnazjum. Uczennice naszego gimnazjum zajęły wysokie miejsca w konkursie ”Wielkanocna kartka  na 100 lecie Odzyskania Niepodległości, który zorganizował Zespół Szkół CKR w Nowosielcach. Oliwia Mikołajek (kl.II) zajęła II, Kinga Klimek (kl.IIIa) zajęła III miejsce w czwartej kategorii wiekowej.
Opiekę nad konkursami sprawowała A.Maczużak. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.