Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs „Czytanie z pasją”

Regulamin konkursu czytelniczo-plastycznego „Czytanie z pasją”:

1. Biblioteka szkolna Zespołu Szkół w Bukowsku ogłasza konkurs czytelniczo- plastyczny dla dwóch grup wiekowych:
a) klasy I-III
b) klasy IV-VI
2. a) Uczniowie klas I-III mają za zadanie wykonać rysunek do dowolnej przygody bohaterów książki „Dzieci z Bullerbyn” Astrid Lindgren np. „Wiśniowa Spółdzielnia”, „Łowimy raki”, „Jak obchodzimy w Bullerbyn Gwiazdkę?”
b) Uczniowie klas IV-VI mają za zadanie narysować ilustrację wybranej sceny z książki Małgorzaty Musierowicz „Opium w rosole”np. „W operze”, „Genowefa na obiedzie u Lewandowskich”, „Rosół u Borejków”.
3. Rysunek nie może być kopią ilustracji zamieszczonych w książce.
4. Technika: pastele, kredki woskowe, farby plakatowe, akwarele.
Format pracy: a3
5. Pracę należy opisać na odwrocie: imię, nazwisko, klasa, tytuł pracy.
6. Rysunki należy do 28 lutego 2019 r. oddać do pani Anity Wolanin w bibliotece szkolnej.
7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 6 marca 2019 r.
8. Prace oceni powołana do tego celu komisja konkursowa.
9. Za zajęcie I,II, III miejsca oraz wyróżnienia dla każdej z grup wiekowych przewidziane są nagrody książkowe.
Serdecznie zapraszam wszystkich czytelników i osoby lubiące rysowanie!!!