Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wirtualne potyczki ortograficzne

W XII edycji ponadpowiatowego konkursu ortograficzno-informatycznego „Wirtualne potyczki ortograficzne” nasi uczniowie z kl. VIII Igor Zarzyka i Mateusz Pyszko zostali wyróżnieni przez jury.


Wykonali oni prezentację „Z ortografią przez świat” zawierającą zestaw zadań   utrwalających znajomości zasad polskiej ortografii oraz związków frazeologicznych związanych z częściami ciała. Dodatkowo konkurs rozwijał kreatywność, wyobraźnię twórczą, umiejętność wykorzystywania programów komputerowych do poszerzania wiedzy i umiejętności polonistycznych. Sprawozdanie z konkursu, zdjęcia, prezentację konkursową znajdziecie się  na stronach:  www.sredniawies.pl oraz www.zsbesko.pl. Opiekę nad uczniami sprawowała A. Maczużak.