Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zabawa w podchody

Pierwszy dzień wiosny dla uczniów klas I-III upłynął pod hasłem „Zabawy w podchody”. Wszystkie dzieci zostały podzielone na dwie drużyny i udały się w teren pod opieką pań: E. Fal-Woźny, J. Gurgul, E. Fal-Pelc, M. Ślusar, H. Chrząszcz-Zając, A. Czerneckiej. Pierwszą drużyną - uciekającą były klasy: druga i trzecia. Wyruszyły, pozostawiając za sobą znaki patrolowe wykonane z szyszek, patyków, kamieni oraz różnorodne zadania do wykonania dla drużyny drugiej – szukającej, czyli klas pierwszych. Były ćwiczenia zręcznościowe, krzyżówki, rebusy i zagadki. Pierwszaki rewelacyjnie poradzili sobie z wszystkimi zadaniami. Podczas trasy na obie grupy czekały różne niespodzianki, np. poszukiwanie ukrytego skarbu – cukierków oraz pachnące, cieplutkie drożdżówki. Zakończeniem zabawy było ognisko i pieczenie kiełbasek.
Podchody okazały się przyjemną zabawą na łonie natury, rozwijającą spryt, spostrzegawczość i pomysłowość. Mali poszukiwacze wrócili z wyprawy zmęczeni, ale w doskonałych humorach. • image001
 • image002
 • image003
 • image004
 • image005
 • image006
 • image007
 • image008
 • image009
 • image010
 • image011

Simple Image Gallery Extended