Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Muzeum Złotej Rybki

Uczniowie  z klasy Va i VIa: Maja Perkołup, Patryk Żytka, Konrad Rakoczy, Miłosz Klimek, Gabriel Nowecki, Dawid Kamyk, Jakub Parzyszek wzięli udział w Ogólnopolskim konkursie plastycznym realizowanym przez: WÓJTA GMINY DYDNIA- PANIĄ ALICJĘ POCAŁUŃ, MUZEUM ZŁOTEJ RYBKI oraz SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ W DYDNI pt. „MOJA WYMARZONA ZŁOTA RYBKA”.


Celem konkursu było zainteresowanie dzieci tematyką środowiska wodnego, rybami, ich anatomią, wędkarstwem, ekosystemem Sanu na bazie powstałego w Krzemiennej Muzeum Złotej Rybki, rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności i wrażliwości estetycznej, promowanie dzieci plastycznie uzdolnionych oraz prezentacja twórczości dziecięcej.
Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i bilet wstępu do Muzeum Złotej Rybki.
Galeria prac znajduje się poniżej.

  • image001
  • image002
  • image003
  • image004
  • image005

Simple Image Gallery Extended