Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wycieczka pierwszaków

16 maja 2019 r. uczniowie klas pierwszych udali się na wycieczkę autokarową do Bóbrki. Gościliśmy w zagrodzie edukacyjnej gospodarstwa agroturystycznego „Bazyl”.
Po przybyciu na miejsce odbyła się krótka pogadanka z prezentacją multimedialną na temat rękodzieła ludowego oraz prac w gospodarstwie.

Gospodarze opowiedzieli o hodowli owiec i  pokazali jak się je strzyże. Następnie uczniowie wzięli udział w warsztatach bibułkarskich. Wykonywali piękne kwiaty, prezent dla mam z okazji zbliżającego się ich święta. Kolejną atrakcją była  przejażdżka samochodem  terenowym na wzgórze Bazyle oraz karmienie owiec i kóz. Po smacznym obiedzie odbyły się warsztaty filcowania wełny techniką na mokro. Każde dziecko miało okazję wykonać na pamiątkę breloczek lub wisiorek.
Wycieczka była bardzo udana. Pogoda i  humory dopisały, wszyscy świetnie się bawili.
Dziękujemy p. Annie Czerneckiej za towarzyszenie nam podczas wycieczki i opiekę nad uczniami.

 

 • image001
 • image002
 • image003
 • image004
 • image005
 • image006
 • image007
 • image008
 • image009
 • image010
 • image011
 • image012
 • image013

Simple Image Gallery Extended