Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

    Uroczystość z okazji uchwalenia konstytucji 3 Maja w naszej szkole rozpoczęła się od wprowadzenia Sztandaru Zespołu Szkół w Bukowsku i uroczystego odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego. Następnie na scenę wyszli uczniowie klasy piątej i przedstawili montaż słowno–muzyczny, który przypomniał zebranym na sali gimnastycznej nauczycielom, rodzicom, pracownikom obsługi i uczniom ważne dla naszego narodu wydarzenia – uchwalenie pierwszej w Europie tak nowoczesnej konstytucji.

    Akademia miała bardzo ciekawą oprawę muzyczną dzięki udziałowi chóru szkolnego, którym kieruje pan D. Kornasiewicz. Pieśni patriotyczne jeszcze bardziej podkreślały doniosły nastrój tej uroczystości, a scena wywiadu udzielanego przez króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego wszystkim się bardzo spodobała. Dziękujemy pani A. Wojtanowskiej za piękne widowisko.

 

 • image001
 • image002
 • image003
 • image004
 • image005
 • image006
 • image007
 • image008
 • image009
 • image010
 • image011
 • image012
 • image013
 • image014
 • image015
 • image016

Simple Image Gallery Extended