Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Matki i Ojca

    20 maja 2019 r. przedszkolaki z grupy niebieskiej, gościły w swojej sali rodziców, z okazji Dnia Matki i Ojca. Dzieci przygotowały własnoręcznie upominki. Były to stroiki dla mamy i laurki dla taty. Każde dziecka było odświętnie ubrane aby godnie przeżyć tę uroczystość. Wszyscy pięknie deklamowali wierszyki. Dzieci śpiewały okolicznościowe piosenki. Przygotowały również na to święto kilka tańców, które bardzo się podobały rodzicom. Tańce były tym piękniejsze, że rodzice zakupili stroje do występów.

 • image001
 • image002
 • image003
 • image004
 • image005
 • image006
 • image007
 • image008
 • image009
 • image010
 • image011
 • image012

Simple Image Gallery Extended