Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Edukacji Narodowej

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej popularnie zwany Dniem Nauczyciela. Jest to święto zarówno uczących jak i nauczanych. Jest to dzień tradycyjnie składanych życzeń nauczycielom i uczniom.

Wszystkim członkom społeczności uczniowskiej życzę żebyście w szkole odnajdywali przyjazny klimat sprzyjający realizowaniu waszych talentów, pogłębianiu wiedzy, niezapomnianych wspomnień, radosnych chwil, a pedagogom zadowolenia z realizowania misji wychowania i nauczania, satysfakcji płynącej z odnoszonych sukcesów i cierpliwego podążania ścieżką  powołania.

Dyrekcja Zespołu Szkół w Bukowsku