Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sukces naszych uczennic w konkursie plastyczno - czytelniczym

Dwa pierwsze miejsca w konkursie plastyczno - czytelniczym „Kiedy Astrid była mała…” zajęły równorzędnie uczennice klasy 6a, Gabriela Kaczmarska i Ewa Paprocka. Organizatorem wydarzenia edukacyjno-kulturalnego była Biblioteka Pedagogiczna w Krośnie, Filia w Ustrzykach Dolnych. Uczestniczki konkursu pod opieką p. Anity Wolanin,  wykonały książki inspirowane powieściami dla dzieci i młodzieży, autorstwa szwedzkiej pisarki, Astrid Lindgren. Ponadto zadaniem osób biorących udział w konkursie było twórcze zilustrowanie opisywanych przygód bohaterów.

Gratulujemy serdecznie naszym uczennicom i życzymy dalszych sukcesów!!!

Prezentujemy fragmenty prac:

  

  • 1
  • 10
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9