Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs - BEZPIECZNE WAKACJE 2020

Bezpieczne Wakacje to konkurs organizowany przez Komendę Wojewódzką Policji wraz z Kuratorium Oświaty i Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie. Tegoroczna edycja rozpoczęła się 1 lipca i trwała do 9 października, rozstrzygnięcie nastąpiło 10 listopada.

Celem konkursu było edukowanie i uwrażliwienie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych. Tematyka prac dotyczyła szeroko rozumianego bezpiecznego zachowania w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu młodego pokolenia. Jury konkursu wybrało najlepsze prace w trzech kategoriach wiekowych: 6- 9 lat, 10-12 lat i 13-15 lat, biorąc pod uwagę oryginalne ujęcie tematu, zgodność z tematyką i wartości artystyczne.

MICHAŁ RAKOCZY zajął I miejsce w  swojej kategorii wiekowej w powiecie, jego praca została zakwalifikowana  do etapu wojewódzkiego i została tam wyróżniona, uczeń otrzymał tytuł laureata.