Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs „Świetlica moich marzeń”

Świetlica szkolna ogłasza konkurs plastyczny „Świetlica moich marzeń”.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie całej szkoły, a w szczególności  biorący udział w zajęciach świetlicowych. Prace mogą być wykonane w różnej formie plastycznej z użyciem różnych materiałów.

W sprawach organizacyjnych, różnego rodzaju pytań dotyczących sposobu wykonania prac i pomysłów, można konsultować się z wychowawcami świetlicy codziennie od poniedziałku do piątku od godziny 12 do 14.

Uczestnicy, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca otrzymają nagrody rzeczowe.

Nagrodzone prace w dalszej kolejności zostaną zgłoszone do ogólnopolskiego konkursu „Się gra się ma Playroom z wyobraźni”.

Udział w tym konkursie daje szansę przemiany naszej świetlicy w wymarzoną salę gier dla dzieci i wyposażenie w zestaw gier planszowych. 

Dalsze informacje dotyczące udziału w konkursie „Świetlica marzeń” będą podawane na stronie internetowej szkoły i w świetlicy po zakończeniu konkursu szkolnego i wyłonieniu zwycięskich prac.

Prace konkursowe należy składać w świetlicy szkolnej do 16 grudnia 2020r, codziennie  w godzinach od 12:00 do  14:00.